Blogomania

W dzisiejszym świecie internet stał się podstawowym źródłem informacji i rozrywki dla wielu z nas. Korzystamy z niego codziennie, czytamy wiadomości, szukamy informacji, opłacamy rachunki. Wiele osób zaczęło też oprócz biernego czytania, wrzucać swoje przemyślenia do internetu w formie internetowych pamiętników, czyli blogów. Blogi wszelkiego rodzaju są bardzo popularne, a wiele osób zrobiło dzięki nim karierę. Panuje swego rodzaju moda na blogowanie, dlatego warto zorientować się jakie blogi są najpopularniejsze.

Blogi kulinarne

jedzenieNa pierwszym miejscu jeśli chodzi o popularność i ilość wpisów zajmują blogi kulinarne. Ogólnie w Polsce panuje ostatnio moda na gotowanie, dlatego też nikogo nie dziwi popularność blogów o takiej tematyce. Swoje blogi kulinarne prowadzą zarówno doświadczeni kucharze, jak i zwykli ludzie, których pasją jest gotowanie.

Blogi dzieciowe

Na drugim miejscu uplasowały się blogi o tematyce dziecięcej. Wiele młodych mam, aby nie stracić kontaktu ze światem podczas pierwszych lat życia swoich pociech, zaczynają pisać blogi. Są one najczęściej zapełnione zdjęciami maluchów i opisują codzienne życie.

Blogi modowe

Na trzecim miejscu w naszej liście występują blogi o modzie. Znajdują się tutaj zarówno blogi dla mam o modzie dziecięcej, jak i profesjonalne wpisy o najnowszych trendach na wybiegach całego świata. Wiele osób z tego środowiska zrobiło sporą karierę w show biznesie i są dziś liczącymi się osobami w świecie mody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>