Coaching coraz popularniejszy!

W dzisiejszych czasach każdy chce się rozwijać, robić coś interesującego i poszerzać swoje horyzonty myślowe. Zwłaszcza w większych miastach coraz więcej młodych, ale też starszych osób decyduje się na specjalne sesje coachingowe, które pomagają im zmienić coś w swoim życiu, Dla niektórych jest to prawdziwe objawienie i doskonały sposób na pozbycie się nieśmiałości. Zwłaszcza we Wrocławiu coaching bije rekordy popularności.

Coaching u psychologa

coaching-wroclawJeszcze kilka lat temu wizyty u psychologa kojarzyły nam się bezpośrednio z jakimś problemem, długimi rozmowami i wychodzeniem z depresji. Ktoś kto uczęszczał na takie wizyty nie był postrzegany zbyt pozytywnie. Teraz to się zdecydowanie zmieniło. Z Ameryki przyszła do nas moda na posiadanie własnego psychoterapeuty i uczęszczanie na sesje. Wśród zamożnej klasy średniej Wrocławia bardzo popularny stał się właśnie coaching. Coaching Wrocław jest to w największych skrócie stymulowanie rozwoju osobistego, ukrywanie wad i uwypuklanie zalet. Dla wielu osób jest to doskonała okazja do zwiększenia swojej skuteczności i aktywności na wielu płaszczyznach.

Nie tylko dla zamożnych

Co prawda największym zainteresowaniem coaching cieszy się wśród zamożniejszej części Wrocławian, ale często na sesje decydują się też osoby bezrobotne czy pracujące na niższych stanowiskach urzędniczych. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Otóż dzięki wizytom u psychoterapeuty zwiększa się ich pewność siebie, potrafią bardziej efektywnie pracować, ale też walczą o swoje prawa. Czasami po kilku spotkaniach idą do szefa, proszą o awans i bez problemu go dostają. Wiele osób mówi też, że dzięki coachingowi polepszył się ich związek czy kontakty z dzieciakami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>