Jak znaleźć dobrego dentystę?

Zdrowe zęby powinny być priorytetem dla każdego, zawsze jednak stają się bardzo ważne kiedy dopada nas ból. Szukanie dentysty naprędce to nie najlepszy pomysł. Każdy błąd stomatologa na etapie czyszczenia i zalepiania ubytków może skutkować dużo poważniejszymi problemami z uzębieniem w przyszłości. Niedoleczona próchnica przykryta plombą może doprowadzić do takich spustoszeń w zębie, że niezbędne będzie leczenie kanałowe. Jak więc znaleźć dobrego dentystę?

Zapytaj znajomych

logo-dentysty

Im więcej zaufanych osób poleci Ci danego dentystę tym lepiej. Warto jednak opierać się o opinie osób, które zmieniały już stomatologa. Czasami bowiem u niektórych osób przywiązanie do jednego dentysty może być silniejsze od jego braku umiejętności. Jeśli więc mamy znajomego, który zmieniał lekarzy u których leczył zęby i może któregoś polecić, najprawdopodobniej będzie to najlepszy wybór.

Nasza redakcja zdecydowanie poleca dentystę Iwonę Jabłońską z Bydgoszczy. Wszelkie dokładne informacje znajdują się tutaj, na jej stronie internetowej. Co ważne na stronie można znaleźć także dokładny cennik usług stomatologicznych.

Kiedy brak opinii osób zaufanych

Problem pojawia się, kiedy nie mamy znajomych, którzy mogą poratować nas opinią go gabinetach stomatologicznych w okolicy. Jedynym wyjściem w takim momencie jest szukanie takiej wiedzy w internecie. Trzeba być jednak wyjątkowo czujnym, panują nawet opinie, że lepiej wybierać gabinety zupełnie bez opinii w sieci. Faktem bowiem jest, że mało kto pisze na forum jakiego to wspaniałego ma dentystę. Jeśli jednak posiłkujemy się opiniami, to nigdy osób z wpisami do 10. Może to być albo konkurencja, albo sam dentysta szuka nowych klientów, a jeśli ma na to czas, to nie najlepiej o nim świadczy.

One thought on “Jak znaleźć dobrego dentystę?

  1. JojaLab

    Poszukuję dobrego kliniki dentystycznej Śląsk, możecie coś polecić, koleżanka polecił mi Blue Klinik Bytom. Chciała bym zrobić sobie implanty dentystyczne Ktoś z was korzystał może?

    Podajcie swoje opinie, proszę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>