Licówki – wspaniały prezent z Wrocławia


W dzisiejszych czasach każdy obchodzi swoje święto na swój własny sposób. Niekiedy świętujemy nasze urodziny na hucznej imprezie, innym razem tylko w gronie najbliższej rodziny. Różne też bywają prezenty urodzinowe, które niejednokrotnie są coraz bardziej innowacyjne i niestandardowe. We Wrocławiu np. hitem ostatnich miesięcy jest podarowanie w prezencie wizyty u dentysty i założenie licówek.

Czym są licówki?

licówki wrocławWiększość z nas jest zdziwiona takim prezentem, jednak zazwyczaj obdarowani karnetem na licówki są bardzo zadowoleni. Licówki Wrocław są bardzo popularne, ponieważ pozwalają w szybki i w miarę mało inwazyjny sposób poprawić estetykę naszego uśmiechu. W języku specjalistów stomatologów licówki są uzupełnieniem protetycznym, które stanowi cienką płytkę ceramiczną licującą przednie zęby.

Jakie defekty możemy zlikwidować przy pomocy licówek?

Ktoś kto nie interesuje się tematem estetyki uzębienia, może nie widzieć na jakie dokładnie defekty można stosować licówki. A wskazań do takiego zabiegu jest całkiem sporo. Licówki możemy założyć kiedy nasze zęby posiadają liczne przebarwienia lub chcemy zmienić delikatnie ich kształt. Licówki są tez idealnym rozwiązaniem w momencie, kiedy złamie nam się któryś z zębów przednich.

Kto nie może skorzystać z licówek?

Niestety nie każdy może poddać się zabiegowi założenia licówek, dlatego przed wręczeniem karnetu na zabieg komuś bliskiemu, powinniśmy się zorientować, czy nie znajduje się w grupie ryzyka. Licówki nie można założyć na zęby bardzo zniszczone lub z licznymi wypełnieniami. Z zabiegu nie skorzystają również osoby z nieprawidłowym zgryzem, chyba że zredukują problem za pomocą aparatu ortodontycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>