Perfekcyjna pani domu

zmeczona-kobietaKażda kobieta ma w sobie coś takiego, co zmusza ją do ciągłego dążenia do doskonałości. We wszystkim kobiety chcą być najlepsze. Pragną być idealnymi matkami, żonami, gospodyniami,a tak się po prostu nie da. Czasami takie niespełnione dążenia prowadzą do frustracji i załamań. A jaka naprawdę powinna być perfekcyjna pani domu?

Zadbana kobieta

Aby być idealną najważniejsze jest, aby dobrze czuć się w swoim ciele. Każda kobieta powinna w natłoku codziennych obowiązków znaleźć czas dla siebie. Zadbane paznokcie, włosy i piękna cera to coś, co charakteryzuje każdą perfekcyjną panią domu. Czasami lepiej zrezygnować z jakichś obowiązków domowych na rzecz chwili wytchnienia dla siebie i swojego wyglądu.

Dobra gospodyni

Każda kobieta czuje się w obowiązku, aby w domu przygotowywać posiłki dla całej rodziny. Niestety nie wszystkie czują ku temu powołanie i po prostu nie lubią gotować. Na szczęście i na to są sposoby. Wystarczy nauczyć się robić kilka podstawowych zup i gotować je na kilka dni. Poza tym dobrze korzystać z udogodnień i pomysłów jakie podrzucają nam dzisiejsze sklepy.

Wspaniała mama

Kiedy kobieta zostaje mamą czuje, że musi być w tej roli idealna. Nie daje sobie pozwolenia na jakiekolwiek słabości, chwilę wytchnienia czy odpoczynku. Dla dzieci jest w stanie dużo poświęcić i wycierpieć. A tak być nie powinno. Każda mama powinna być najpierw zadowolona z siebie. Tylko w ten sposób może dobrze zajmować się swoim maluchem. Sfrustrowana i zła będzie miała zły wpływ na jego samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>