Skuteczność psychoterapii

W przypadku psychoterapii ich skuteczność naprawdę bardzo zależy od tego do jakiego lekarza trafimy. W przypadku wielu innych gałęzi medycyny często skuteczność leczenia zależy nie tylko od umiejętności samego lekarza, ale także od tego jakim sprzętem on dysponuje. Tutaj mamy do czynienia tylko i wyłącznie ze „sprzętem” jakim znajduje się w głowie psychologa, czyli po prostu jego wiedzą i doświadczeniem.

Ważnym podkreślenia przy okazji jest fakt, że psychoterapia naprawdę zyskuje dzisiaj na wartości. Ludzie borykają się z ogromnymi problemami i dlatego coraz więcej słyszy się o różnego rodzaju załamaniach psychicznych, izolacji od społeczeństwa, a nawet i myślach samobójczych, które niestety czasami są wprowadzane do życia. Psychoterapia może być wykonywana na fundusz, czyli bezpłatnie lub prywatnie. W przypadku poważnych problemów z psychiką naprawdę polecam wybór lekarza prywatnego. W przychodniach publicznych często są duże kolejki i w efekcie psycholog będzie miał dla nas mało czasu. Jeśli problem jest poważny to zwyczajnie może on nie być w stanie nam skutecznie pomóc.

Każdemu z województwa dolnośląskiego polecam specjalistę – Magdalena Gruszka psychoterapeuta Wrocław. Nie wielu jest tak dobrze wykształconych i przygotowanych psychoterapeutów we Wrocławiu.

Prywatna psychoterapia

Udając się do psychoterapeuty prywatnie możemy liczyć naprawdę na pełne wsparcie. Często jest to do tego stopnia, że możemy dostać prywatny numer telefonu do psychologa i zadzwonić do niego dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Dotyczy to szczególnie tych ludzi, których stan jest bardzo poważny i zaczynają oni mieć myśli samobójcze. Wtedy taki telefon może nas uspokoić i usunąć te niedobre myśli.

One thought on “Skuteczność psychoterapii

  1. mirek

    Świetny psychoterapeuta, naprawdę warty polecenia, piszę oczywiście o Magdalenie Gruszce z Wrocławia o której wspominacie w tekście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>