Usuwanie zmarszczek – dobre metody

ZmarszczkiBruzdy na twarzy to symbol doświadczenia, mądrości życiowej ale i upływającego czasu. Pogoń za pięknem i młodością sprawił, że w nowoczesnym społeczeństwie nikt nie chce zmarszczek. Zachowanie pięknej gładkiej skóry stało się priorytetem dla pań, jak i dla panów.

Jak jednak zatrzymać, a nawet częściowo cofnąć proces tworzenia się zmarszczek i dzięki temu wyglądać nawet kilkanaście lat młodziej? Do dyspozycji każdego są całe dwie dziedziny zajmujące się poprawą wyglądu. Jedną zdecydowanie bardziej rozbudowaną – chirurgię plastyczną, oraz drugą – medycynę estetyczną. Obie mają swoje zalety i wady, warto się nad nimi zastanowić, kiedy mamy zamiar usuwać zmarszczki.

Usuwanie zmarszczek dzięki
medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna to od kilku lat niezwykle popularny sposób na poprawę swojego wyglądu. Zabiegi z tej dziedziny głównie charakteryzują się bardzo niewielką ingerencyjnością w tkankę. Daje to dwie ważne zalety, niskie ryzyko zabiegów, a także fakt, że zaraz po ich wykonaniu można iść do domu. Zmarszczki usuwa się dzięki botoksowi lub kawasowi hialuronowemu. Oba rozwiązania nie tylko tymczasowo usuwają zmarszczki, ale także albo hamują proces starzenia skóry, albo ograniczają możliwość pojawienia się kolejnych zmarszczek.

Szukającym zabiegów pozwalających na usuwanie zmarszczek dzięki medycynie estetycznej polecamy gabinet Kosmetyczny Dodent nieszczący się na ulicy Wyszyńskiego 61, 94-047 Łódź.

Twarz kobiety

Usuwanie zmarszczek dzięki
chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna zajmuje się powiększaniem różnych części ciała, usuwaniem nadmiaru skóry, a także operacyjnym poprawianiem wyglądu innych części ciała. Zabieg zajmujący się usuwaniem zmarszczek to lifting. W dużym skrócie polega on na usuwaniu w odpowiednich miejscach nadmiaru skóry i przez to naciąganie jej. Pozwala to usunąć zmarszczki już po pierwszym zabiegu i jest bardzo trwałe. Problem w tym, że jest to dość duża ingerencja w ciągłość tanek i jest obarczona ryzykiem. Także przeciwnicy tego zabiegu usuwającego zmarszczki wytykają, że twarz może wyglądać dziwnie, nienaturalnie.

2 thoughts on “Usuwanie zmarszczek – dobre metody

  1. zmarszczki

    Dobre, dobre, dobre zalecam każdemu!

  2. zmarszczki pod oczami

    Każdy z nas zetknął się z przedmiotem, zalecam zaznajomienie
    się z przedmiotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>